ست اداری

ست اداری شامل کلیه ملزوماتیست (سربرگ ، پاکت ، یادداشت ، کارت و … ) که برای انجام مکاتبات و ارتباطات تجاری و اداری توسط شرکت ها و سازمان ها استفاده می گردد. ست اداری معرف و هویت سازمانی هر مجموعه است. حال با تغییر نگرش در مورد ست اداری ،علاوه بر رفع نیاز ملزومات اولیه سازمانی می توان با استفاده از طراحی و چاپ منحصر بفرد تبلیغ کوچک و کم هزینه و در عین حال با تاثیر بسیارقوی برای جذب مخاطب داشته باشیم.

ست کامل اداری میتونه شامل کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت نامه ملخی، یادداشت، پاکت نامه A4، پاکت نامه A5، کاور سی دی، فاکتور اختصاصی، والپیپر و … باشه.

 

اهمیت طراحی ست اداری

به طور خلاصه، ست اداری در واقع نوعی معرف برای کسب‌ و کار شما است.  کیفیت اقلام این ست، نحوه طراحی آنها و جزییاتی که موقع طراحی به آنها توجه می‌کنید، می‌تواند تاثیر زیادی در جلب نظر مخاطب داشته باشد.  بیش از صد سال است که کسب و کارها از ست اداری استفاده می‌کنند و این اقلام در طی زمان، دچار تحولات زیادی شده‌اند. امروزه با وجود امکانات فراوان چاپ و نرم‌افزارهای متعدد طراحی، امکان خلاقیت در تهیه ست اداری، بیشتر شده است. تکنولوژی های جدید چاپ ست اداری، این امکان را به شما می‌دهند که تقریبا هر آنچه که نیاز دارید با چاپ برند و طراحی اختصاصی خود به این اقلام اضافه کنید.

فرض کنید که نامه‌ یا نمونه کار و حتی گزارش‌های خود را در پاکت‌های اختصاصی، با سربرگ های اختصاصی خود به دست مخاطب، شریک تجاری یا حتی سرمایه‌گذراران احتمالی برسانید. هر چقدر که این نامه، شکیل‌تر و اختصاصی‌تر باشد، تاثیر بهتری در مخاطب دارد. توجه شما را نسبت به ارتقاء و معرفی کسب و کار، نشان می‌دهد.

ست اداری انلاین

داشتن ست اداری با کیفیت، در واقع از زبان شما سخن می‌گوید. به مخاطب اعلام می‌کند که برای کسب و کارتان، ارزش قائلید.

 

برای طراحی و مشاوره تماس بگیرید.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان قصردشت ،بین کوچه 38 و 40 ،ساختمان تفرشی ، طبقه سوم ، واحد 7

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir