برای خرید سررسید 1401 هرچه زودتر سفارش خود را ثبت کنیدمی توانید سریعتر سررسید خود را برای سال جدید تحویل بگیرید و بهتر است که خرید سررسید را به ماه های آخر سال موکول نکنید زیرا شرکت هایی که تیراژ سفارش آن ها بالاست معمولاً چندین ماه قبل از سال جدید سفارش خرید سررسید را ثبت می کنند و  شرکت های چاپ سررسید طبق نوبت آن ها را تولید می کنند و هرچه دیرتر سفارش دهید امکان اینکه دیرتر تحویل بگیرید بیشتر است. پس اگر قصد خرید سررسید ارزان و باکیفیت را دارید تیم پریساتیس به عنوان مرکز تخصصی چاپ سررسید در شیراز می تواند در کوتاهترین زمان سفارش شما را فوری تحویل دهد.

چاپ سررسید 1400

پریساتیس به عنوان مرکز تخصصی چاپ سررسید در شیراز به منظور افزایش رضایت و همچنین افزایش بازدهی تبلیغات شما اقدام به چاپ سررسید اختصاصی و منحصر به فرد در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف کرده است و شما میتوانید طرح مورد نظر سررسید تبلیغاتی خود را ارسال کنید تا ما چاپ سررسید مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت انجام دهیم. شما با چاپ سررسید اختصاصی تبلیغات تجارت خود را با چاپ سررسید ارزان رونق میبخشید.

چاپ سررسید اختصاصی با جلد سخت در بین شرکت ها طرفدار بیشتری دارد و شما میتوانید با طراحی اختصاصی جلد سررسید خود و به این نکته دقت داشته باشید که چاپ سررسید با جلد چرمی و نرم زیبایی بیشتری دارد و مورد پسند بیشتر افراد است.

معمولا شرکت های بزرگ و تولیدی هرسال اقدام به دو مدل چاپ سررسید میکنند یکی سررسید عمومی که تعداد بالا چاپ می شود و دیگری سررسید اختصاصی است که با طراحی خاص و منحصر به فرد برای مشتریان خاص اختصاص میدهند.

چاپ سالنامه 1400

هر سال با شروع سال جدید می‌توان با هدیه یک سالنامه و یا سررسید عزیزانمان را خوشحال کنیم. پریساتیس به عنوان مرکز تخصصی چاپ سررسید در شیراز با طراحی اختصاصی و منحصر به فرد سالنامه اختصاصی و انواع سالنامه تبلیغاتی توانسته حس رضایت را در میان مشتریان خود ایجاد کند.

تیم شیراز پرینت بهترین سررسید و سالنامه را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد اگر شما نیز اهل خاطره‌نویسی هستید می‌توانید از سالنامه اختصاصی پریساتیس در رنگ بندی ها و طرح های مختلف استفاده کنید.

در سررسیدهای روزشمار تمام روزهای هفته در یک صفحه و به صورت جدا جدا قرار دارند و برای روزهای پنج شنبه و جمعه یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته شده است. تعداد صفحات این تقویم در حدود 320 صفحه می باشد و چون در این تقویم تمام روزهای هفته به جز پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار دارند در استفاده کاغذ صرفه جویی می شود و به همین دلیل چاپ سررسید روزشمار ارزان تر است و بیشتر مورد توجه قرار دارد. پس اگر شما قصد چاپ سررسید در شیراز را دارید و قیمت آن برای شما مهم است چاپ سررسید روزشمار پریساتیس را به شما پیشنهاد میکنیم.

خرید سالنامه 1400

با انتخاب پریساتیس می توانید چاپ سررسید  1401 و همچنین انواع سالنامه تبلیغاتی را به صورت تکی و یا عمده سفارش دهید تا با کمترین هزینه صاحب سالنامه اختصاصی در رنگ بندی منحصر بفرد خودتان باشید. شما می توانید با خرید سالنامه و سفارش اینترنتی، تقویم سالنامه ای متناسب با سلیقه خودتان را سفارش دهید.

قیمت سالنامه 1400

قیمت سالنامه 1401 به معیارهای مختلفی بستگی دارد و ما تلاش کرده‌ایم که قیمت انواع سالنامه و چاپ سررسید در شیراز را در جدولی برای شما ارائه دهیم تا به راحتی بتوانید قیمت و کیفیت چاپ سررسید در شیراز پریساتیس را با سایر تولید کنندگان سالنامه و تقویم مقایسه کنید و با اطمینان خاطر پریساتیس را برای چاپ سالنامه تبلیغاتی انتخاب کنید. تیم فروش سالنامه پریساتیس برای شما درصد تخفیفی را برای چاپ سررسید در نظر گرفته که در صورتی که به تعداد بالا تقویم سالنامه سفارش دهید می‌توانید از تخفیف بیشتر بهره مند شوید.

فروش سالنامه

پریساتیس با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه فروش سالنامه توانسته بهترین رتبه را در زمینه کیفیت چاپ سررسید اختصاصی داشته باشد و سال هاست که مشتریان خود را از خرید و چاپ سالنامه اختصاصی و تقویم سالنامه راضی نگه داشته است. سالنامه های لوکس و جذاب با قیمت ارزان این تیم حرفه ای می‌تواند به عنوان یک هدیه ارزشمند محسوب شود. شما می توانید نمونه های سالنامه اختصاصی و تقویم سالنامه پریساتیس را در این صفحه مشاهده نمایید و سفارش دهید.

سررسید ارزان 1401

اگر شما قصد خرید سررسید در تیراژ بالا را دارید قطعاً قیمت پایین‌تر می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود و در تعداد بالا قیمت سررسید ارزان در قیمت نهایی بیشتر به چشم می آید. در تعیین قیمت چاپ سررسید عوامل مختلفی مانند کیفیت ، طراحی و تیراژ در تعیین قیمت تاثیرگذارند. در چاپ سررسید اختصاصی معمولاً کیفیت حرف اول را می‌زند و اگر شما قصد خرید سررسید ارزان را دارید بهتر است به کیفیت آن بسیار دقت کنید تا پول شما هدر نرفته باشد. تیم پریساتیس تلاش میکند تا با حداقل سود سررسید ارزان 1401 را با کیفیتی بالا و متریال عالی تولید کند و برند خود را اعتبار ببخشد.

 

چاپ سررسید ارزان

چاپ سررسید ارزان تبلیغاتی از هدف های مهم ما در سال 1401 می باشد که قصد داریم با چاپ سررسید اختصاصی هر شرکت با قیمتی ارزان به کار تبلیغاتی آن رونق ببخشیم.در چاپ سررسید ارزان از مواد بی کیفیت استفاده نمی شود بلکه ما در این راستا سعی کرده ایم برای جلب رضایت مشتری و حفظ مشتریان قبلی خود سود فروش سررسید را کمتر از سایر شرکت های چاپ دریافت کنیم.

قیمت چاپ سررسید 1400

مهمترین نکته در سفارش سررسید اطلاع از قیمت چاپ سررسید می باشد. سالنامه ها و سررسیدها هر سال تغییرات زیادی در چاپ و طراحی دارند و هر سال به دلیل افزایش قیمت ها معمولاً تولیدکنندگان کمتر به سمت چاپ سررسید های لوکس می روند و همه تلاش می‌کنند که سررسید ارزان را سفارش دهند اما تیم پریساتیس تلاش می‌کند که با توجه به افزایش قیمت متریال در عین حال که از متریال با کیفیت استفاده می کند آن را با قیمتی مناسب و ارزان در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

قیمت سررسید تبلیغاتی

چاپ سررسید اختصاصی موثرترین عامل در معرفی برند به مشتریان و مخاطبین شما می باشد. کیفیت چاپ سررسید تبلیغاتی می تواند بر روی نظر مشتریانتان از برند شما تاثیر گذار باشد و طراحی به کار رفته در چاپ سررسید اختصاصی می تواند باعث جلب نظر مشتریان شود مثلا اگر شما در طراحی سررسید اختصاصی تجارت خود ایده منحصر به فردی دارید میتوانید با چاپ آن ایده نظر افراد را به تجارت خود جلب کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.

 چاپ سررسید اختصاصی

شما برای چاپ سررسید اختصاصی با داشتن عکس و لوگو باید حداقل ۳ ماه قبل از شروع سال جدید اقدام به سفارش آن نمایید. قیمت سررسید معمولاً به نوع چاپ آن و متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد تعیین می‌شود و اگر چاپ سررسید اختصاصی مورد نظر شما باشد باید قیمت بالاتری نسبت به چاپ معمولی تقویم سررسید پرداخت کنید مثلاً سررسید اختصاصی که در آن چاپ طلاکوب استفاده شده نسبت به نمونه چاپ معمولی آن قیمت بالاتری دارد. از چاپ طلاکوب برای چاپ سررسید اختصاصی یا سررسید تبلیغاتی در تعداد محدود استفاده می‌شود که این چاپ طلاکوب باعث می‌شود که سررسید شما برای مشتریانتان خاص و منحصر به فرد جلوه کند.

چاپ سررسید اختصاصی شامل مواردی است که چاپ سررسید معمولی فاقد آن موارد است. در قسمت زیر به تعدادی از این موارد میپردازیم:

ابعاد اختصاصی و مخصوص سررسید که در صورتی که قصد دارید چاپ سررسید شما در ابعاد معمولی نباشد و بیشتر جلوه کند میتوانید از این گزینه بهره ببرید.

جلد منحصر به فرد و اختصاصی که معمولا برای جذاب شدن از متریال خاص و ویژه در جلد سررسید اخصاصی استفاده میشود.

رنگ چاپ منحصر به فرد و اختصاصی که میتوانید رنگ هر بخش از سالنامه تقویم خود را به سلیقه خود تغییر دهید.

کاغذ خاص چاپ سررسید که اگر تمایل داشته باشید میتوانید از از جنس های خاص برای کاغذ سررسید استفاده کنید.

سررسید اختصاصی در شیراز

سررسید اختصاصی سررسیدی است که متناسب با ویژگی ها و مشخصات مورد نظر شما چاپ می‌شود به همین دلیل اگر ایده خاصی برای طراحی سررسید اختصاصی خود در ذهن دارید بهتر است که این ایده را به یک تیم حرفه‌ای مانند پریساتیس ارائه دهید تا با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ایده شما را در سررسید اختصاصی پیاده سازی کند.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، مجتمع خلیج فارس ، طبقه 4 ، بلوک 4100

شماره تماس دفتر :  07136669561

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir