5 اشتباه در طراحی لوگو

در بسیاری از موارد ما شاهده طراحی لوگوهایی هستیم زیبا نیست و توجه‌ها را به خود جلب نمی‌کند. ما در این مقاله قصد داریم با ذکر سخنان بزرگان دلایلی را که باعث وجود طراحی لوگوهای غیر حرفه‌ای می شود، بررسی کنیم.

نوع نمایش

چاد مایکل می‌گوید در طراحی لوگو، هیچ وقت نباید ساده ترین مدل را انتخاب کرد، مشتری شما لیاقت بیشتر از این‌ها را دارد و شما با انتخاب ساده ترین طراحی لوگو، این فرصت را که لوگوی خود را با نگاه‌های مفهومی تکمیل کنید، از دست می‌دهید.

طراحی لوگو رنگی و سه بعدی

آندریاس کارل می‌گوید: هر سال تعداد بیشتری از طراحی لوگوهای رنگی و سه بعدی می‌بینم که بعضی از آن‌ها با دست و به صورت دو بعدی به صورتی طراحی شده‌اند که سه بعدی به نظر برسند و بعضی دیگر از طراحی لوگوها با برنامه‌های کامپیوتری به صورت سه بعدی طراحی شده‌اند، من حس می‌کنم این دسته از طراحی لوگوها هیچ وقت موفق نخواهند شد چرا که امکان سیاه سفید کردن آن‌ها وجود ندارد و همچنین به سختی به یاد می‌مانند.

نه خیلی زیاد، نه خیلی کم

جای دادن تعداد زیادی ایده در یک طراحی لوگو به صورتی که راحت هم خوانده شود، کار بسیار دشواری است. در مقابل، سو متیو هیل معتقد است، اگر لوگویی به سادگی خوانده شود، ارزش این را ندارد که یک لوگو باشد.

طراحی لوگو با عکس‌های قدیمی

مایکل چاد می‌گوید: من احساس می‌کنم طراحان و حتی مردم معمولی متوجه عکس‌های قدیمی خواهند شد و این همان تقلب است. در طراحی لوگو اگر چیزی را خودتان نساخته‌اید یا دستکاری نکرده‌اید، ازش استفاده نکنید.

زشتی مطلق

وون گلیتچا می‌گوید: هر صنعتی دارای خوب، بد و زشت است ، اما وقتی به طراحی لوگو می‌رسیم، بد همیشه به معنای مشکل در زیبایی لوگو نیست، بلکه کمبود مفهوم و یا استفاده از یک ایده نامفهوم، طراحی لوگو را بد و فراموش شدنی می‌سازد. زشت هم به معنای طراحی بد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های 07136669561 و 09380329474 تماس بگیرید

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، مجتمع خلیج فارس ، طبقه 4 ، بلوک 4100

شماره تماس دفتر :  07136669561

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir