طراحی هارد باکس یا همان جعبه سخت یکی از اساسی ترین و مهم ترین صنایع ایران است که طیف وسیعی از کسب و کارها را تحت پوشش خود قرار داده است. ساخت هارد باکس توسط تولید کننده های مختلفی صورت می گیرد که هر یک کیفیت مختص به خود را ارائه می دهند. تولید هارد باکس با کیفیت پیرو عوامل و فاکتورهای فراوانی است که میزان کیفیت نهایی یک جعبه سخت را میزان تعهد تولید کننده به اصول تولید، مدیریت کیفیت و مشتری مداری تعیین می کند. هارد باکس یا همان جعبه سخت، بهترین، محکم ترین و با دوام ترین نوع بسته بندی است که یک محصول می تواند داشته باشد. امروز در سراسر جهان شاهد هستیم که برای خاص ترین و بهترین محصولات دنیا از جعبه هارد باکس استفاده می کنند که همین مسئله نشان دهنده اهمیت تولیدات این صنعت برای صنایع و کسب و کارهای مختلف در تمامی کشورهای دنیاست.

طراحی هارد باکس باید با در نظر گرفتن اصول کیفی خاصی صورت گیرد و تولید هارد باکس با کیفیت در سایه رعایت مجموعه ای از استاندرادها عملی می شود. با تاکید هر چه بیشتر تولیدکنندگان بر کیفیت تولیدات شان، کیفیت تولید هارد باکس هم باید به موازات محصولات تولید شده بالا برود تا بتواند پاسخگوی نیازهای تولیدکنندگان باشد. می بینیم که بهترین و معظم ترین کارخانه ها و تولیدکنندگان برای محصولات خود از جعبه سخت استفاده می کنند که همین مسئله نشان دهنده میزان اعتماد صنایع مختلف به این نوع بسته بندی است. برترین محصولات دنیای الکترونیک مانند انواع تلفن همراه و وسایل الکترونیک گران قیمت همگی در جعبه هارد باکس قرار داده می شوند تا علاوه بر حفاظت از محصول در حین جابجایی و حمل، جلوه ای مشتری پسند نیز به محصول بدهد تا بتواند از این طریق شانس فروش هر محصول در بازار هدف را افزایش دهد.

یکی از خواص غیر قابل انکار یک جعبه سخت با کیفیت این است که همواره نزد مشتری می ماند. هیچ مشتری یک جعبه خوب را دور نمی اندازد و از آن برای مجموعه ای از مصارف استفاده می کند. از آنجایی هر تولید کننده امکان طلاکوب یا چاپ برند مورد نظر خود روی یک هارد باکس را دارد، این نوع بسته می تواند به بهترین محل برای تبلیغ کسب و کار شما تبدیل شود. این مدل تبلیغ مزایای زیادی دارد و اولین مزیت آن این است که علاوه بر ارتقا سطح و تصویر برند شما نزد مشتری، جعبه سخت محصول شما همواره در دیدرس مشتری خواهد بود که باعث تبلیغ کسب و کار شما به بهترین و نزدیک ترین حالت ممکن برای مشتری خواهد شد. تولید هارد باکس به عنوان بهترین نوع بسته بندی برای هر محصولی در نظر گرفته می شود و از آنجایی این نوع جعبه مقاومت بالایی دارد، از دوام بالایی هم برخوردار است. ساخت هارد باکس در تی سبز با رعایت تمامی موارد یاد شده صورت می پذیرد و محصولات این مجموعه جلوه خاصی به یک کالا می بخشند. همچنین طلاکوب برند مورد نظر شما روی جعبه سخت تی سبز امکان پذیر است. این طلاکوب می تواند به رنگ طلایی یا نقره ای باشد.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان قصردشت ،بین کوچه 38 و 40 ،ساختمان تفرشی ، طبقه دوم ، واحد 5

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir