هر کسب و کار و سازمانی برای رشد و پیشرفت اعضای خود نیازمند ارائه محتوایی فیزیکی و یا مجازی می باشد، که شرکت طراحی سایت آرانیک آمادگی طراحی انواع نشریات را دارد، نشریات می توانند به صورت گاهنامه، ماهنامه و فصل نامه باشد، این موارد به رشد جمعی کسب کار کمک شایانی می کند.

نشریات هم سایزهای مختلفی دارند ولی سایز مرسوم آن حدود سایز کاغذ A4 است، اگر شما خواهان رشد فضای کسب کار و یا سازمان خود هستید مسلما یک نشریه چاپی و یا اینتراکتیو کمک شایانی به این روند خواهد کرد.

یک نشریه حداقل باید از ۱۲ صفحه تشکیل شود، تمپلیت‌های حرفه ای نشریات همگی با نرم افزار قدرتمند ایندیزاین طراحی می‌شوند، اگر نسخه شما قرار چاپی باشد حتما از چاپخانه مشخصات تیغ برش یا همان Bleed را بپرسید تا در طراحی اعمال شود.

نشریات چاپی: این نوع نشریات چاپ می شوند و باید تمامی ریزه کاری های کدهای رنگی در آنها رعایت شود، این نشریات همان سبک سنتی نشریات بوده و امروزه کمتر استفاده می شود.

نشریات اینتراکتیو: این نوع نشریات چاپ نمی‌شوند در نتیجه هزینه چاپ حذف می شود و به لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و چون به صورت یک فایل الکترونیکی است و معمولا در وب سایت و یا کارتابل شرکت و سازمان شما قرار می گیرد و احتمال خوانده شدن آن ۵۰% از سبک سنتی آن بیشتر است.

نشریه اینتراکتیو چه ویژگی هایی دارد؟
در نشریات اینتراکتیو ما محدودیت های نسخه چاپی را نداریم و تعامل ما با مخاطب می تواند خیلی بیشتر باشد، ممکن است شما در متن خود کلمه ای داشته باشید که نیاز به ترجمه و یا معنی آن باشد، در این نسخه مخاطب با کلیک بر روی کلمه منتقل می شود به معنی کلمه مورد نظر در وب سایت مقصد، میتوان فیلم و عکس در فایل های اینتراکتیو را لینک کرد، ممکن است شما تکه ویدئویی داشته باشید میتوانید داخل نشریه دکمه ای برای آن تعبیه کنید و مخاطب با کلیک بر روی آن به وب سایت هدف متصل شده و فیلم را ببیند! جالب است تکنولوژی پیشرفت کرده است و از این سبک نشریات استقبال شدیدی مخصوصا در کشور عزیزمان ایران شده است.ممکن است در نشریه خود فرمی تعبیه کرده باشید مخاطب با پر کردن آن به راحتی در همان لحظه می تواند برای شما ارسال نماید!

خروجی این نوع نشریات در دو فرمت است: فرمت محبوب PDF که قابلیت درج عکس، فیلم، صدا و لینک را دارد و فرمتی که جدیدا محبوب شده است EPUB که مناسب نشریاتی که فقط متن دارند و عکس ندارند البته ای پاپ ها فقط تحت نرم افزار خوانده می شوند و باید نرم افزاری برای خوانده شدن آن هم طراحی شود.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان قصردشت ،بین کوچه 38 و 40 ،ساختمان تفرشی ، طبقه دوم ، واحد 5

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir