طراحی لوگو شرکت خدماتی در شیراز

اگر به دنبال “طراحی لوگو شرکت خدماتی” خود هستید، به یک لوگوی منحصر به فرد نیاز خواهید داشت، لوگو بخش جدایی‌ناپذیر از هویت یک برند است و برای معرفی نوع خدمات و نوع فعالیت یک شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌های خدماتی معمولاً دارای رقیبان زیادی هستند، از این جهت طراحی لوگو منحصر به فرد برای این شرکت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

انواع لوگو شرکت برای شرکت خدماتی

لوگوها در حقیقت مهر یک برند برای معرفی تولیدات و خدمات آن هستند، لوگو شرکت خدماتی می‌تواند نمادی پر مفهوم باشد که در آن واحد اعتبار تجاری شما را برای مشتری نمایان سازد، با بررسی انواع لوگو شرکت‌ها انواع سبک لوگو را شناسایی کنید و طبق علاقه و سلیقه خود سفارش طراحی لوگو را انجام دهید.

لوگوهای تصویری:

این نوع لوگو برای شرکت خدماتی بسیار مناسب است؛ زیرا در آن می‌توانید به خوبی المان‌های نظافتی را طراحی کنید و‌ مشتری با اولین نگاه حیطه کار شما را شناسایی خواهد کرد.

لوگو نوشتاری:

در این نوع لوگو فونت‌ها را می‌توانید به اشکالی مثل جارو، شیشه‌شور و… طراحی کنید و توسط همین فونت‌ها نام کسب و کارتان را نمایان کنید.

لوگو ترکیبی:

در این نوع طراحی می‌توانید با استفاده از تصویر المانی مربوط به زمینه کاریتان را قرار دهید و با استفاده از نوشتار نام برندتان را به نمایش بگذارید.

چرا باید بر روی طراحی لوگو شرکت خدماتی سرمایه‌گذاری کرد؟

شاید قصد داشته باشید به جای طراحی لوگو هزینه آن را صرف رفع مشکلات دیگرتان کنید، اما باید بگوییم که این تفکر کاملاً اشتباه است، تنها زمانی می‌توانید یک کسب و کار حرفه ای داشته باشید که طراحی لوگو برای برند خود را جدی بگیرید؛ داشتن لوگو از ضروری‌ترین عوامل موفقیت یک برند تجاری است.

اهمیت سرمایه‌گذاری بر طراحی لوگو شرکت خدماتی

به طور معمول ۸۰ درصد مشتریان با مشاهده رنگ لوگو مورد علاقه‌شان تصمیم می‌گیرند به شرکت شما مراجعه کنند.

۹۳ درصد مشتریان با تحریک بصری و دیدن لوگو اقدام به استفاده از خدمات شما می‌کنند.

۷ درصد از مشتریان با به یاد آوردن رنگ لوگو برند مورد علاقه‌شان اقدام به مراجعه دوباره به شرکت شما می‌کنند.

لوگو توجه مشتریان را جلب می‌کند و با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند، ارزش و اعتبار شرکت خدماتی شما از طریق مشاهده لوگو به مشتری منعکس می‌شود، بدیهی است که مشتری تنها چیزی که از یک شرکت خدماتی می‌خواهد اعتبار و ارزش است که لوگو به خوبی آن را منتقل خواهد کرد.

لوگو به یاد ماندنی است؛ بنابراین سرمایه‌گذاری بر آن می‌تواند ارزش‌های روزافزونی را برای یک کسب و کار به همراه داشته باشد و علاوه بر جذب مشتری جدید مشتریان قدیمی را هم ترغیب به خرید خواهد کرد.

ویژگی‌های لوگو شرکت خدماتی

سازگاری و هماهنگی لوگو شرکت خدماتی:

لوگو شرکت خدماتی باید با زمینه کاری این شرکت هماهنگ باشد، مثلاً در آن از علائم‌ و نشان‌هایی استفاده شود که مشتری بلافاصله پس از دیدن متوجه زمینه کاری شما بشود و لوگو کاملاً با شرکت همخوانی داشته باشد.

لوگویی که قصد طراحی برای شرکت خدماتی خود دارید باید معنادار و مفهومی باشد،

به گونه‌ای که مفهوم و هدف کاری که انجام می‌دهید را به صورت حرفه ای برای بیننده نمایان کند.
از مهم‌ترین ویژگی‌های لوگو شرکت خدماتی این است که منحصر به فرد باشد، طراح لوگو باید لوگو شرکت خدماتی را طوری طراحی کند که هیچ نسخه کپی چه در ایران و چه در خارج از ایران از آن وجود نداشته باشد.

از رنگ‌ها و فونت‌های مناسبی در طراحی لوگو به کار گرفته شده باشد:

انتخاب رنگ و فونت لوگو نیز از موضوعات چالش برانگیز در هنگام طراحی لوگو حرفه ای است، رنگ‌ها چه در لوگوی ساده و چه در لوگوی پیچیده باید طبق حیطه روانشناسی انتخاب شوند تا مؤثر واقع شود، انتخاب فونت مناسب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

ماندگاری لوگو شرکت خدماتی:

از دیگر ویژگی‌های طراحی لوگو برای این شرکت ماندگار بودن آن در اذهان مردم است، برای طراحی لوگوی ماندگار سعی داشته باشید طراحی لوگو را به شرکتی مطمئن و کاربلد بسپارید در این صورت شاهد بازده شگرف کسب و کارتان خواهید بود.

خدمات مجموعه طراحی لوگو پریساتیس

مجموعه پریساتیس به عنوان بهترین مجموعه طراحی لوگو شرکت خدماتی در فارس و شیراز و با داشتن نمونه های متعدد ساخت لوگو شرکت خدماتی حرفه ای، می تواند باعث دیده شدن هر چه بیشتر برند تجاری شما شود.

ما در پریساتیس، تمامی سفارش های طراحی لوگو شرکت خدماتی را در ابتدا بررسی می کنیم و نیاز مخاطب را به خوبی از داشتن یک لوگو شرکت خدماتی حرفه ای متوجه می شویم.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان قصردشت ،بین کوچه 38 و 40 ،ساختمان تفرشی ، طبقه سوم ، واحد 7

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir