اهمیت طراحی مهر در شیراز

طراحی مهر همواره یکی از ضروریات هر کسب و کار و برند معتبری است چرا که برای رسمیت بخشیدن به مدارک و اسناد خود هر شرکت باید از یک مهر اختصاصی بهره مند باشد تا ضمن رسمیت بخشیدن به آن اعتماد و اعتبار آن سند و مدرک را حفظ کند،البته این برای اشخاص نیز صدق میکند و میتواند از چندین جهت برای اشخاص نیز ضروری و مناسب باشد.

 

طراحی مهر در شیراز

علاوه‌بر اینکه در طراحی مهر خلاقیت اهمیت ویژه‌ای دارد اما تخصص و مهارت را در آن نمی‌توان نادیده گرفت. مهرهایی که طراحی می‌شوند می‌توانند با‌وجود سادگی که دارند از تایپوگرافی‌های خلاقانه پیروی می‌کنند. شرکت‌ها می‌توانند مهر خود را به صورت لوگو یا متنی که مورد نظرشان است طراحی کنند. مهرها می‌توانند به صورت تک رنگ یا رنگی، متحرک یا معمولی، جوهر یا بی جوهر باشند. معمولا مهرها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که حاوی مدارک رسمی‌ و ثبتی یک شرکت هستند. در طراحی مهرها می‌توان اطلاعاتی از قبیل کد اقتصادی شرکت، شماره ثبت شرکت، شماره تماس و آدرس شرکت را طراحی کرد؛ به این علت که هر زمان مهر مجموعه شما در جایی ثبت می‌شود استفاده کنندگان بتوانند در صورت لزوم به‌راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

 

مهر در شیراز

 

طراحی مهر شرکت در شیراز چه ویژگی‌هایی دارد؟

مهر یک آیتم برندینگ کوچک است ولی میتوانید با کمی خلاقیت در طراحی، آن را به یک عنصر مهم در کسب و کارتان تبدیل کنید. اول از همه باید بدانید که مهر تجاری با مهرهای شخصی تفاوت زیادی دارد. مهر شرکت یا تجاری باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 

  • هویت برندتان شرکت و یا کسب و کار شما را معرفی کند

فرقی نمی‌کند که شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید یا به تازگی استارتاپ خودتان را راه اندازی کرده‌اید. اولین قدم برای برندسازی کسب و کار این است که برای شرکت‌تان یک هویت بسازید. هویت به شرکت‌تان یک بعد انسانی و توضیح‌پذیر می‌دهد. از این راه میتوانید خودتان را به مخاطبین‌ معرفی کنید. درباره ایده‌ها و اهداف کاری‌تان حرف بزنید و همینطور در میانشان مقبولیت پیدا کنید.

بنابراین طراحی مهر شرکت باید بیانگر رسالت کسب و کارتان، شیوه تعامل با مشتری و همینطور دارای بعد زیبایی شناختی و عاطفی محصول یا خدمات‌تان باشد. به همین خاطر بهتر است پیش از طراحی مهر برای تقویت استراتژی برندتان، شناخت خوبی از مخاطبین پیدا کنید. بدانید مشتریانتان چه کسانی هستند و به چه چیزهایی علاقه‌مندند. سپس میتوانید از نتایج این ترفندهای بازاریابی، برای طراحی مهر شرکت هم استفاده کنید.

 

  • طراحی نشان منحصر به فرد شما

مهر شرکت باید بیانگر نوع کسب و کار و خدمات یا محصولی باشد که می‌فروشید. این ویژگی‌ها دقیقا چیزهایی هستند که در طراحی لوگو یا آرم تجاری هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر یک بار این مسیر را برای بررسی و ساخت آرم تجاری‌تان طی کرده‌اید میتوانید از همان المان‌ها در طراحی مهر شرکت هم استفاده کنید.

 

  • چهره کسب و کارتان را به رخ بکشد

می‌خواهید روی مهر تجاری‌تان چه چیزهایی درج شوند؟ بعد از اینکه در این مورد تصمیم گرفتید، میتوانید یک طرح اولیه برای مهر تجاری بکشید. یکی از ایده‌های هوشمندانه استفاده از طراحی مهر خاتم برای کسب و کار است. همینطور میتوانید از آرم یا لوگو به همراه نام شرکت، برای طرح پیشنهادی مهر کمک بگیرید.

 

پیشنهاد ما به شما

پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات طراحی مهر گروه طراحی پریساتیس استفاده نمایید تا با پرداخت هزینه ای بسیار ناچیز مهر اختصاصی و جذاب شما را در کمترین زمان طراحی کنیم،شما عزیزان میتوانید برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی پریساتیس مراجعه نمایید.

این مطالب را از دست ندهید

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان قصردشت ،بین کوچه 38 و 40 ،ساختمان تفرشی ، طبقه سوم ، واحد 7

شماره تماس :  09380329474

واتس آپ :  09380329474

ایمیل : info[at]parysatisdesign[dot]ir